INTERNATIONAL PRAGUE DRIFT FESTIVAL - závod Ghynkama

Ve dnech 22. - 23.6.2013 se konalo další utkání v šampionátu Czech Drift Series, tentokrát přímo v areálu nákupního centra Letňany.
Byli jsme svědky perfektní podívané, kterou nám předvedli všichni jezdci závodních drift speciálů a zároveň i pár nových rekordů. Trať byla postavena tak, aby umožnila všem účastníkům podat co nejlepší výkony.

Závod, který se jako jediný v celé sérii Czech Drift Series konal mimo závodní okruh byl zároveň propojen s dobročinou akcí "24 hodin pro kuře", která jako projekt České televize probíhala uvnitř obchodního centra a kde se zároveň na pomoc dětem vybralo více jak 103 000,- Kč

Do startovního pole se přihlásilo celkem čtyřiatřicet závodníků z čehož bylo osm jezdců z německé série IDS. Na všechny čekala připravená trať v podobě dvou paraelních okruhů, kdy jezdec absolvoval oba dva a výsledný kvalifikační čas se získal součtem z obou kol.
Ze sobotních dvaatřiceti jezdců, kteří se utkali proti sobě vzešlo šestnáct nejrychlejších, mezi které patřil Martin Semerád a německý závodník Hans Jürgen Reiss, přičemž velkým překvapením bylo umístění Martina Maška a Marco Zakouřila, kteří obsadili třetí a čtvrté místo kvalifikace.


O třetí místo se v hlavním závodě nakonec "pral" Martin Mašek s vozem BMW E34 V8 4.0 a Lukáš Plch s vozem BMW E36 325, kde nakonec rozhodovaly pouhé čtyři vteřiny ve prospěch Martina.
Finále se konalo mezi Martinem Semerádem a Marcelem Balážkem, který v rozjížďce chyboval a přenechal tak vítězství Martinovi.

Celé dění závodů náš bazar sledoval s velikým zájmem a očekáváním, které se nakonec vyplnilo, když Martin Semerád, který kromě svého Mitsubishi EVO 9 řídil i náš golfový vozík, stal vítězem.
Konečné výsledky

 

Kategorie STREET            Kategorie PRO     Absolutní hodnocení pro 3.závod CDS Praha Gymkhana

1) Martin Semerád               1) Matyáš Vaněk                    1) Martin Semerád

2) Marcel Baláž                    2) Marco Zakouřil                    2) Marcel Baláž

3) Martin Mašek                  3) Tomáš Kodera                    3) Martin Mašek


Galerie fotografií

Rychlá volba

Recenze vozidel

Citroen C4 (od 2004)
V roce 2004 představil Citroën novinku pojmenovanou C4. Designérsky poutavý

Toyota Yaris 2005 - 2011
Druhá generace modelu Yaris měla na co navazovat. První řada se totiž zapsala

Toyota Landcruiser
Poslední generace, z níž jsme si otestovali verzi s naftovým čtyřválcem

Audi A4 2000 - 2004
Popularita značky Audi v českých zemích stojí na několika pilířích. Motory,

Recenze vozů »

Zajímavé odkazy

Partneři

Partner Suzuki Ters

Autobazar, autobazar Praha, ojetá auta, prodej aut, výkup aut, dovoz aut, leasing, pojištění. Náš autobazar si od svého vzniku v roce 1994 vybudoval širokou síť stálých zákazníků. Neustále zlepšujeme, doplňujeme a zkvalitňujeme naše služby abychom patřily mezi autobazary k nejlepším. Kvalitní ojeté vozy za skvělé ceny, zajímavé akční slevy, individuální přístup k zákazníkovi.

Úvodní stránka |  Prodej aut |  Výkup aut |  Kontakty |  Partneři | Administrace
Autobazar ARHO © 2012. Změna údajů vyhrazena.