Kategorie recenzí

Citroën C3 Picasso 1.6 HDi

Vloženo: 14.02.2012 | Změna: 19.11.2012 14:50 | Diskuze: 0

C3 Picasso si zachovává kompaktní délku hatchbacků segmentu B, která jen nepatrně přesahuje přes hranici čtyř metrů. Interiér tohoto atraktivně navrženého vozu nabízí díky relativně dlouhému rozvoru s krátkými převisy karoserie dostatek prostoru pětiičlenné posádce, která má k dispozici zavazadlový prostor o objemu 385 až 500 litrů v závislosti na poloze zadních podélně posuvných sedadel.

Nabídka podobných vozů

Citroën Jumper

Citroën Jumper

178.000 Kč
Citroën C5

Citroën C5

24.000 Kč
Citroën C5

Citroën C5

75.000 Kč

Jejich sklopením vznikne nákladový prostor o objemu 1506 litrů, což je hodnota, kterou by kompaktnímu C3 Picassu mohlo závidět leckteré kombi z vyšších tříd. Na přání se dodává také sklopné opěradlo sedadla spolujezdce. Zavazadlový prostor je snadno přístupný širokým otvorem, který je „zakrojen“ až do zadního nárazníku v zájmu co nejnižší výšky prahu nad zemí. Falešnou podlahu zavazadlového prostoru lze vyjmout nebo umístit do vyšší polohy, v níž vytvoří po složení asymetricky dělených zadních sedadel téměř rovnou ložnou plochu.

Design

Citroën se snaží od konkurence odlišit nejen velkým vnitřním prostorem, ale také svérázným designem a zajímavě navrženými detaily. Velmi přínosné z hlediska bezpečnosti jízdy je řešení zdvojených předních střešních sloupků, které jsou relativně teenké a umístěné tak, aby jen minimálně bránily řidiči ve výhledu z vozu šikmo vpřed. Klasické odkládací přihrádky v přístrojové desce a ve dveřích jsou doplněny mělkými žlábky umístěnými v horizontální rovině pod přitažlivě ztvárněnými výdechy vzduchu. Uprostřed, před nezvyklým digitálním přístrojovým panelem, je další odkládací prostor, tentokrát uzavíratelný. Tajnou skrýš mají k dispozici také cestující na zadních sedadlech (v podlaze), kteří si mohou navíc sklopit stolek s integrovanou lampičkou na zadní straně opěradel předních sedadel.


Rychlá volba

Recenze vozidel

Mercedes-Benz C320 4Matic - 2003
Verze 4Matic je zatím nabízena pouze s benzínovými motory o zdvihových objemech

Škoda Roomster
Malé MPV Škoda Roomster nabídne cestujícím vzadu opravdu hodně místa v oblasti

Hyundai Sonata 2.4i (2005)
Již pátá generace modelu Sonata patřícího do vyšší střední třídy přináší na náš

Honda Civic 2000-2005
Sedmá generace japonského bestselleru se stylizovaným H ve znaku se vyráběla

Recenze vozů »

Zajímavé odkazy

Partneři

Partner Suzuki Ters

Autobazar, autobazar Praha, ojetá auta, prodej aut, výkup aut, dovoz aut, leasing, pojištění. Náš autobazar si od svého vzniku v roce 1994 vybudoval širokou síť stálých zákazníků. Neustále zlepšujeme, doplňujeme a zkvalitňujeme naše služby abychom patřily mezi autobazary k nejlepším. Kvalitní ojeté vozy za skvělé ceny, zajímavé akční slevy, individuální přístup k zákazníkovi. Úklidové služby Praha

Úvodní stránka |  Prodej aut |  Výkup aut |  Kontakty |  Partneři | Administrace
Autobazar ARHO © 2012. Změna údajů vyhrazena.