Autobazar Arho odpovídá na často kladené otázky
Rozumím
Používáním web autobazaru ARHO souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používáme soubory cookie.

Autobazar Arho odpovídá na často kladené otázky Logo Autobazar ARHO


Formulář pro vložení otázky

Váš názor je pro nás důležitý, zde můžete zadat váš dotaz nebo připomínku, pokud chcete zaslat odpověď na email, zadejte svůj email.

Odeslat otázku

Posledních 5 otázek

Dobrý den měl bych zájem u vás pracovat brigádně ruční mytí aut...JE mi 15 let a mám rád auta. Autům i dost rozumím děkuji Zákostelecký Jiří.

Autobazar odpovídá:
Dobrý den, možná, že v době letních prázdnin a dovolených bychom pro Vás práci měli. Bohužel jste neuvedl celou e-mailovou adresu. Můžete nás kontaktovat také na tel.číslech uvedených zde na webu.

Dobrý podvečer, mám tento dotaz: jsem v solusu, mám exekuce - za "černé jízdy", ale paradoxně pracuji jako řidič MHD v Praze, jsem zaměstnaný na stálý pracovní poměr od r.2008, příjem mám tak zajištěný. Pro svoji velkou rodinu - celkem 6 členů sháním odpovídající vůz. Mám zájem o Vámi nabízeného Peugeota 807. Je i přes všechny mnou vyjmenované "nedostatky" možno vůz od Vás pořídit na leasingové měs.splátky bez akontace (popř. 10% akontací). Předem děkuji za odpověď.

Autobazar odpovídá:
Dobrý den, co se týče financování, bylo by v tomto případě lepší, abyste nás navštívil. Budeme se těšit.

Dobrý den, na podzim roku 2013 jste si od nás vzali "našeho Štěpána", tedy Škodovku 105. Zjistila jsem, že už není v nabídce na prodej ,ale že je v archivu vozidel. Nevím co to znamená, můžete mi to prosím upřesnit? Jestli to znamená, že si ho už někdo koupil, nebo jestli je připraven ke sešrotování. Díky za odpověď. Hana Komárková

Autobazar odpovídá:

Vážená paní Komárková, Váš Štěpán nebyl sešrotován, jak se obáváte, ale byl prodán. Nový pan majitel si jej hýčká, takže nemusíte mít o jeho osud strach, má se určitě dobře. Hezký den.


Mam exekuci ale potrebuji auto na splatky nebot jsem duchodce . Co mam delat?

Autobazar odpovídá:

Dobrý den, financování vozidel je individuální záležitostí a vždy záleží na konkrétních okolnostech. Doporučujeme Vám nás osobně navštívit, budeme se Vám rádi věnovat.


Dobrý den, máme auto na Ukrajině které je tam i přihlášené.Chtěli by jsme ho prodat a nevíme si rady jak nejjednodušeji to udělat.Poradíte?Děkuji Mykytjuk

Autobazar odpovídá:
Nejdříve musíte vůz odhlásit na Ukrajině a také zkontrolovat, zda má vůz evropskou homologaci, potřebnou pro přihlášení v ČR. V případě převozu budete potřebovat převozní značky. Pokud vůz povezete s odtahovou službou, převozní čísla nejsou nutná. V ČR je třeba s vozem navštívit stanici technické kontroly a měření emisí, kde provedete tzv.  dovozovou technickou prohlídku. S těmito dokumenty a odhlášeným velkým technickým průkazem ze země původu vozu odevzdáte na magistrát města na oddělení dopravně správních agend, kde Vám vystaví tzv. čistopis velkého tech. průkazu, se kterým společně s dovozovou tech. prohlídkou, emisemi a povinným ručením můžete vůz přihlásit do evidence vozidel.