Výkup aut na protiúčet - Autobazar Praha
Rozumím
Používáním web autobazaru ARHO souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používáme soubory cookie.

Výkup aut na protiúčet, autobazar Praha ARHO Logo Autobazar ARHO


výkup aut

Výkup aut na protiúčet

+420 724 342 342

Martin Kubín

Výkupní technik

Dobrý den, jmenuji se Martin. Potřebujete rychle peníze, chcete prodat ihned Váš vůz? Obraťte se na mne, prohlédnu Váš vůz a nabídnu Vám solidní cenu. Výkup rychle vyřídím a peníze Vám ihned vyplatíme.


Pokud jste si vybrali v našem autobazaru svůj nový vůz, můžete použít svůj starý vůz jako protihodnotu nebo jako první mimořádnou splátku (akontaci) v rámci leasingové smlouvy nebo úvěrové smlouvy.

Výkup aut na protiúčet - co budete potřebovat?

  • Technický průkaz Vašeho starého vozu
  • Osvědčení o registraci (OTP, ORV)
  • Občanský průkaz
  • Servisní knížku, manuály atd. - pokud je máte k dispozici
  • Pokud je v TP Vašeho vozidla záznam o leasingové nebo úvěrové smlouvě a není inspektorátem (místním úřadem) zapsáno ukončení leasingu ( úvěru), je třeba předložit originál dokladu o ukončení zapsaného leasingu (úvěru), který vystavuje leasingová společnost
  • Ověřenou plnou moc k převodu vozidla

Pokud prodej zařizuje za vlastníka vozidla zmocněnec, je třeba předložit ověřenou plnou moc. Její znění si stáhnete zde.

Tato forma koupě nového vozu je zákazníky velmi žádána, neboť uskuteční prodej starého a koupi nového vozu najednou, bez starostí a administrativní zátěže.

Náš technik zkontroluje identifikátory Vašeho starého vozu a poté již můžete odjet se svým novým vozem.