Pojištění, povinné ručení, havarijní pojištění, služby autobazaru, prodej ojetých vozů, leasing aut, výkup vozů Logo Autobazar ARHO


Povinné ručení, havarijní pojištění, cestovní pojištění a prodloužení záruky

+420 724 342 342

Martin Kubín

Výkupní technik

Dobrý den, jmenuji se Martin. Potřebujete rychle peníze, chcete prodat ihned Váš vůz? Obraťte se na mne, prohlédnu Váš vůz a nabídnu Vám solidní cenu. Výkup rychle vyřídím a peníze Vám ihned vyplatíme.


Vážení klienti,
Nabízíme Vám uzavření pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, příp. havarijního pojištění ihned v okamžiku koupě. Naši odborníci vám pomohou vybrat optimální variantu a kombinaci pojištění tak, aby byly vaše potřeby pokryty v plné míře a mohli jste si bez obav užívat  zážitek z jízdy ve vašem novém voze. Svůj nový vůz budete mít tedy pojištěný již při odjezdu z našeho autobazaru.

Našimi partnery jsou:

  • Kooperativa pojišťovna a.s.
  • Česká pojišťovna a.s.
  • Allianz pojišťovna a.s.
  • Generali pojišťovna a.s.
  • Uniqa pojišťovna a.s.
  • ČPP a.s.

Jsme autorizované pracoviště CEBIA a provádíme pro potřeby pojišťoven službu VIN FOTO. Tato služba je po předložení klientského kuponu zdarma.

Záruka na ojetá vozidla až 36 měsíců

Prodloužení záruky Defend Car Protect Plus

Prodloužení záruky s DEFEND Car Protect

Záruka, resp. pojištění mechanických a elektrických poruch DEFEND Car Protect se vztahuje na náhlé a nepředvídatelné vnitřní mechanické nebo elektrické poruchy krytých součástek pojištěného vozidla.

Pojištění vozidla Defend Car Protect Plus Pojištění vozidla Defend Car Protect Comfort Pojištění vozidla Defend Car Protect Advantage Pojištění vozidla Defend Car Protect Crystal Pojištění vozidla Defend Car Protect Diamond