Autobazar Arho recenze vozidel Autobazar ARHO


Audi A7

Vloženo: 14.02.2012 Změna: 19.11.2012 14:46 Diskuze: 0

Tento vůz náš autobazar nabídne až za nějaký čas ale přesto jsme neodolali vám ho představit. První veřejné vystoupení Audi A7 začíná dnes v půl deváte večer. Nejnovější model z Ingolstadtu se provokativně představi v Mnichově, v muzeu moderního umění Pinakothek der Moderne.

Podobné vozy v nabídce autobazaru ARHO

Designově má auto blízko k A8. Pod kapotou hledejte obvyklou sbírku šesti a osmiválcových motorů, bez výjimky ve spojení s pohonem všech kol. O A7 se mluví už několik let a koncept Sportback, jehož tvary A7 z velké části přebírá, debutoval před více než rokem v Detroitu. Měl pouze čtyři sedadla a stejné uspořádání můžeme očekávat také od sériového auta. Verze s pěti sedadly se v nabídce pravděpodobně neobjeví.

Motorizace

Pod kapotou sériového auta najdeme zcela jistě třílitrový šestiválcový diesel, který měla také studie. Známé motory včetně kompresorem přeplňovaného šestiválce z S4 a osmiválců 4.2 FSI a 4.2 TDI doplní také vrcholná verze S, pravděpodobně s pohonnou jednotkou z RS5. Na RS7 s přeplňovaným desetiválcem z RS6, případně se zcela novým motorem, si pár let počkáme. V Ingolstadtu mají ve zvyku nabízet verze RS až ve druhé polovině životního cyklu modelů, to znamená nejdříve za tři roky. Modely A7 bez rozdílu budou mít pohon všech kol quattro. Zákazníci pravděpodobně nedostanou příliš na výběr ani u přvodovek, vzhledem ke sportovní povaze auta se počítá především se sedmistupňovým DSG. Přesto automobilka nakonec jistě nabídne také konvenční automaty prostě proto, že je montuje běžně a s jejich zástavbou do A7 tak nebude mít žádné další výdaje.


Galerie fotografií